Кошик
6 відгуків
Получить консультацию по перевозкамПозвонить
Услуги доставки любых типов грузов
+380739590595
Александр
+380686504449
Оксана
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Морські контейнерні перевезення

  • Послуга

Ціну уточнюйте

+380739590595
Александр
  • +380686504449
    Оксана
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
Морські контейнерні перевезення
ПослугаМорські контейнерні перевезення
Ціну уточнюйте
+380739590595
Александр
  • +380686504449
    Оксана
Опис
Інформація для замовлення

Надаємо послуги експедирування та контейнерних морських перевезень в будь-який порт світу за найвигіднішими тарифами і самим швидким термінів

Переваги контейнерних перевезень

 

1
Безпека.
Контейнерні перевезення відбуваються у відносно безпечній обстановці. Аварії трапляються набагато рідше, ніж у випадку з автомобільним транспортом. Тим більше, морська хитавиця впливає на вантаж не так згубно, як різкі зупинки і удари на дорозі з-за непередбачених ситуацій і пошкодження асфальту.
 
2
Вартість.
Транспортне судно уміщає на борту від 1000 до 21000 стандартних контейнерів від різних замовників. Це відчутно здешевлює вартість контейнерних перевезень в Україну або за кордон для кожного клієнта. Чим більше вантажу потрібно доставити, тим дешевше вийдуть послуги (у процентному співвідношенні).

 

3
Дотримання термінів.
Фактично, морські вантажоперевезення проходять за суворо визначеними маршрутами. Але в морі немає поганих доріг, аварійних мостів і пошкоджених рейок. Транспорт може трохи затриматися з-за шторму або поломки. Це рідкісні випадки, але відправляти швидкопсувні продукти морем не варто.
 
4
Необмежену відстань.
Морська перевезення в Україні практикуються досить давно. Їх використовують більшість великих виробничих підприємств, що працюють на зовнішньому економічному ринку. Звідси – налагоджений графік доставки в будь-яку точку світу.
5
Будь-який тип вантажу.
Обсяг морського судна дозволяє вмістити вантаж будь-якого розміру і типу: стандартний, сипучий, наливний, великогабаритний і т. д. В деяких випадках морські перевезення в Україну вважаються єдиним рішенням логістичної задачі.
 
 
Міжнародні морські перевезення вантажів - механізм проведення

Турбоавиа пропонує повний спектр послуг з морським перевезенням, які допоможуть вам заощадити час і гроші. Довгострокові партнерські відносини з судноплавними контейнерними лініями дозволяють нам здійснювати доставку по всьому світу, пропонувати найкраще транзитний час і конкурентоспроможні тарифи на морські перевезення. Ми можемо забрати ваш товар з будь-якої точки України і доставити в будь-яку точку світу. У той же час ми можемо безпечно доставити ваші товари в будь-яку точку України. Для комерційних вантажів КИЙ АВІА КАРГО " надає послуги у двох форматах – оренда цілого контейнера (FCL) і в складі збірного контейнера (LCL). Перевезення особистих речей здійснюємо тільки у 20-ти і 40-ка футових контейнерах.

Контейнерні перевезення та їх особливості

Контейнери розміром 20 і 40 футів – найбільш масовий сегмент в перевезеннях. Сьогодні 20-футові контейнери складають приблизно 75% використовуваного світового парку. А 40-футові – близько 20%. Ці контейнери вважаються універсальними, хоча в залежності від габаритних характеристик різниця між ними суттєва: 20 – футові контейнери частіше направляються під великовагові вантажі, 40 - і 45-футові застосовуються для перевезення важких, але більш об'ємних вантажів.

 

 

 

 

 

 

Експедирування в порту

Компанія «Марин Контейнер Сервіс Лтд» надає повний комплекс послуг з експедирування і перевалки контейнерних вантажів в Іллічівському та Одеському морських торговельних портах, а саме:

1. попереднє оформлення необхідної супровідної документації та її проведення в порту;

2. експедирування контейнерів в порту, здійснення вантажно-розвантажувальних операцій, доставка вантажів на термінали тимчасового зберігання та організація зберігання вантажів під •митним контролем;

3. ввезення і вивіз контейнерів на/з території порту, узгодження вантажно-розвантажувальних операцій на автомобільний/залізничний транспорт;

4. організація та контроль проходження всіх необхідних оглядових процедур у державних службах (митне оформлення, санітарно-гігієнічний, ветеринарний, карантинний та ін).

Наші клієнти

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте