Кошик
6 відгуків
Получить консультацию по перевозкамПозвонить
Услуги доставки любых типов грузов
+380739590595
Александр
+380686504449
Оксана
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Авіадоставка з Китаю

  • Послуга

1 грн.

+380739590595
Александр
  • +380686504449
    Оксана
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
Авіадоставка з Китаю
ПослугаАвіадоставка з Китаю
грн.
+380739590595
Александр
  • +380686504449
    Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Авіадоставка з Китаю є найбільш швидким і надійним варіантом логістики в Україну. Наша компанія здійснює мінімально три авіа вильоту щотижня. Чому варто вибирати авіадоставку останнім часом завдяки низьким тарифом, все більше підприємців обирають авіа доставку з Китаю в Україну пріоритетним у своїй діяльності. Авіадоставка вантажів з Китаю дає можливість оперативно поповнювати товарні залишки, швидше прокрутити гроші, а також не втрачати гроші на моральне старіння товару і на знеціненні національної валюти.

Авіадоставка не замінима, якщо необхідно доставити зразки, щоб протестувати і оцінити товар. Також у зв'язку з швидким технічним прогресом дуже швидко знецінюється електроніка, поступаючись місцем новим моделям. Те ж саме відбувається і з трендовими речами, які стрімко втрачають рентабельність по мірі того, як на них проходить мода чи збільшується пропозиція на ринку.

У такій ситуації видима економія на вартості морської доставки, наприклад, буде нівелюватися знеціненням товару.

Основною перевагою авіадоставки з Китаю нашою компанією є, крім ціни і термінів, можливість доставляти такі складні в логістиці позиції як: батарейки, рідини, порошки, медикаменти (бади). Ми вміємо і возимо різні групи товарів.

Що потрібно знати про авіаперевезення з Китаю?

Ціна авіаперевезення розраховується за кожен кг. Тобто оплата відбувається, по суті, за кількість перевезених кілограмів. Тут важливо розуміти і враховувати такий термін, як об'ємний вагу. Це величина, яка характеризує щільність вантажу. Нормою для авіаперевезень є щільність 167кг/м3 (згідно міжнародним нормам). Вантажі з такою або з більшою щільністю розраховуються за своїм реальним вазі. Якщо ж щільність менше норми в 167кг/м3, то вартість вантажу буде розраховуватися по об'ємній вазі і тариф буде трохи вище. Наприклад, за вантаж з щільністю 90 кг і об'ємом 1куб Вам необхідно буде доплатити, так як авіалінії нарахують тариф за додатковий фрахт 77кг. Саме такої ваги не вистачає до норми.

Корисні терміни, які необхідно знати при веденні бізнесу в Китаї це: інвойс, пакувальний лист, трек номер, місце. Інвойс (англ. Proforma invoice або PI) – це рахунок на оплату в міжнародній торгівлі. Він складається з номера рахунку, реквізитів компанії, найменування продукції, кількості, ціни за одиницю та загальної вартості. Іноді постачальники відразу внизу додають реквізити на оплату. Після первинних переговорів, щоб закріпити угоду документально завжди запитуйте у китайських постачальників інвойс. Після оплати за інвойсом (наша компанія також готова допомогти з оплатою по Китаю) постачальник починає збирати товар. Як правило, терміни підготовки замовлення від 3-14 днів. Якщо немає можливості заморожувати кошти надовго, можна заплатити 30% передоплати і потім 70% суми по готовності вантажу.

Після того як вантаж готовий, постачальник надсилає його нам на склад і надає клієнту пакувальний лист (англ. Packing list або PL). На пакувальному аркуші зазначається інформація щодо кількості місць, їх ваги, обсягу та підсумкові значення. Даний пакувальний лист бажано перенаправляти нам, щоб ми могли звірити дані з тим, що надійде до нас на склад.

Крім пакувального листа, постачальник повинен надати трек-номер вантажу і назва перевізника, щоб можна було відстежити переміщення по території Китаю до нашого складу. Це набагато полегшує відстеження та ідентифікацію вантажу. Кількість місць – це термін, який позначає фізична кількість відправлених коробів. Місце в логістиці це синонім короби або ящика. Авіадоставка з Китаю є основним способом доставки вантажу нашою компанією. Вище ми спробували коротко надати корисну інформацію, пов'язану з авіа доставкою. З нами цей процес буде простіше. Телефонуйте або пишіть нам, і ми дамо оперативну відповідь і з радістю доставимо Ваш вантаж. Компанія «Турбоавиа» надає послуги авіа доставки не брендів та брендів з Китаю в Україну, максимально оперативно і з високим ступенем надійності. Переваги співпраці з нами:

• Для вас ми можемо викупити брендовий одяг , взуття, годинники , сумки, будь-якого цінового діапазону;

• Доступні тарифи в умовах оперативної доставки;

• Можливість відстеження вантажної партії;

• Мінімізація кількості організаційних процедур;

• Високий рівень безпеки і збереження товару в дорозі;

З активним розвитком і популярністю китайського сайту Taobao і Alibaba ви отримуєте можливість вигідних закупівель брендових товарів без торгових націнок і c оперативною доставкою з Китаю в Україну.

Нашим клієнтам ми пропонуємо найкращий варіант експрес - доставки брендів. Оплата доставки здійснюється в Україні, при отриманні товару. Авіа доставка брендів з Китаю в Україну здійснюються регулярно, двічі на тиждень по вівторках і четвергах. Ми контролюємо процес на всіх етапах доставки, забезпечуючи дотримання заявлених нами термінів.

Основні
Тип вантажуАвтомобили, Габаритный, Живой, Наливной, Насыпной, Негабаритный, Опасный груз, Рефрижераторный, Спецтехника
Послуги завантаження/вивантаження вантажуЗавантаження/Вивантаження
Особливості послуги Супровід вантажів,  Страхування вантажу
  • Ціна:грн.