Кошик
6 відгуків
Получить консультацию по перевозкамПозвонить

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Услуги доставки любых типов грузов
+380739590595
Александр
+380686504449
Оксана
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Вантажоперевезення

 • Послуга

1 грн.

+380739590595
Александр
 • +380686504449
  Оксана
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
Вантажоперевезення
ПослугаВантажоперевезення
грн.
+380739590595
Александр
 • +380686504449
  Оксана
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Міжнародні вантажні перевезення — це унікальна можливість об'єднати весь світ в єдину торгову систему. Допомагає в цьому повітряний, морський, залізничний транспорт.

Міжнародна доставка в Україну передбачає якісне та професійне планування доставки враховуючи всі нюанси доставки вантажів таких як строк доставки, вага і категорія товару.

Міжнародні вантажоперевезення товарів зобов'язані враховувати всі відмінності в законодавстві країн по яким буде виконуватися доставка вантажів, всі нюанси морський, авіа або ж/д доставки.

 • Компанія «Турбоавиа» гарантує своїм клієнтам :
 • Оптимальну міжнародну доставку вантажів;
 • Повну схоронність доставки всього вантажу клієнта;
 • Спрощення всіх митних процедур та документальне оформлення вантажів;
 • Оптимізацію експорту та імпорту;

Ми надаємо повний цикл міжнародної доставки в Україну найбільш вигідними способами. Основним профілем діяльності нашої компанії є здійснення доставки в Україну з Китаю і США такими видами транспорту: авіа, ж /д і морем.

Ми готові доставити Ваш вантаж в найкоротші терміни:

- Авіа експрес доставка.

Авіа доставка посилок в Україну найшвидший спосіб отримати Ваш вантаж. Ми здійснюємо два вильоту щотижня по вівторках та четвергах. Термін доставки 5-7 робочих днів. Найшвидший і зручний варіант логістики.

- Авіа стандартна доставка.

Виліт кожну середу. Строк доставки вантажу в Україну 10-12 робочих днів. Більш тривалий спосіб, але дозволяє заощадити на тариф перевезення за кг.

Авіа доставка вантажів дає можливість оперативно поповнювати товарні залишки, швидше прокрутити гроші, а також не втрачати гроші на моральне старіння товару і на знеціненні національної валюти. Авіа доставка не замінима, якщо необхідно доставити зразки, щоб протестувати і оцінити товар. Також у зв'язку з швидким технічним прогресом дуже швидко знецінюється електроніка, поступаючись місцем новим моделям.

Те ж саме відбувається і з трендовими речами, які стрімко втрачають рентабельність по мірі того, як на них проходить мода чи збільшується пропозиція на ринку.

Ціна авіаперевезення розраховується за кожен кг. тобто оплата відбувається, по суті, за кількість перевезених кілограмів. Тут важливо розуміти і враховувати такий термін, як об'ємний вагу. Це величина, яка характеризує щільність вантажу. Нормою для авіаперевезень є щільність 167кг/м3 (згідно міжнародним нормам). Вантажі з такою або з більшою щільністю розраховуються за своїм реальним вазі. Якщо ж щільність менше норми в 167кг/м3, то вартість вантажу буде розраховуватися по об'ємній вазі і тариф буде трохи вище.

- Ж/д доставка

Доставка ж/д або морським способом дасть можливість заощадити. Ми готові доставити збірні LCL або цілісні вантажі. Відвантаження товару з наступною доставкою в Україну щотижня по п'ятницях. Термін доставки 40 днів.

Одним з головних переваг ж/д доставки є оптимальне співвідношення вартості і термінів доставки, можливість доставляти вантажі будь-яких розмірів та габаритів, незалежно від погодних умов. Залізничні міжнародні вантажні перевезення в Україну за останні кілька років значно модернізувалися.

Причини за якими наші клієнти віддають перевагу міжнародної доставці залізничним транспортом в Україну:

Висока безпека ж/д перевезення, яка дозволяє доставити вантаж неушкодженим;

Вигідні тарифи доставки, щодо інших способів перевезення;

Можливість перевезення контейнерів зі збірними вантажами;

Можливість великовагових вантажів;

Висока швидкість перевезень, яка не залежить від погодних умов, пробок на дорозі, а значить не буде жодних затримок.

- Море (морські контейнерні перевезення 50-55 днів). Самий довгий, але і самий дешевий варіант доставки. Регулярні відвантаження раз в тиждень. Ми відправляємо контейнера будь-яких розмірів (20, 40, 40 High Cube, 45 High Cube).

У разі коли клієнт не володіє необхідною кількістю товару, для того щоб зафрахтувати цілий контейнер, наша компанія пропонує відправку ваших вантажів у складі збірного контейнера. Ми готуємо і організовуємо таке відправлення завдяки наявності консолідаційних складів недалеко від найближчих портів відправлення. Ніяких проблем з оформленням свого замовлення, супровідних документів до нього і перевезенням у вас не виникне, так як на кожному етапі ваш вантаж відстежується нашими співробітниками, які мають досвід роботи у сфері надання подібних послуг. Наші фахівці опрацьовують інформацію і збирають вантажі різних замовників спрямовуються в той чи інший порт України, потім вони об'єднуються в один контейнер і вантажаться на судно для подальшої відправки. Попередньо вантаж ретельно упаковується і маркується. Далі узгоджуються всі формальності з документацією для транспортування і безперешкодного розмитнення в порту отримання.

По желанию клиента наши сотрудники могут провести все необходимые процедуры по забору грузов у одного либо нескольких поставщиков, доставке его на консолидационный склад для дальнейшей упаковки, погрузки на судно и транспортировки к месту назначения. Отработанная схема и хорошо налаженные связи могут гарантировать точные сроки доставки грузов в течение 50-ти дней. Оплата услуг нашей компании производится перед получением груза заказчиком, после того как он пройдет процедуру таможенной очистки.

Мы перевозим различные группы товаров и оборудования, в том числе и негабаритные. Никаких проблем с оформлением своего заказа, сопроводительных документов к нему и перевозкой у вас не возникнет, так как на каждом этапе груз будут отслеживать наши сотрудники, имеющие опыт работы в сфере оказания подобных услуг.

Почему мы?

 1. Порядочность. Мы привыкли отвечать за свою работу и стремимся предоставить наивысший уровень сервиса.
 2. Цена. Производя замкнутый цикл по доставке грузов из Китая, мы имеем возможность предоставлять лучший тариф.
 3. Швидкість. Завдяки великому об'єму вантажу, ми маємо можливість здійснювати міжнародні вантажоперевезення в Україну регулярно і доставляти в заявлені терміни.

Компанія «Турбоавиа» надасть для Вас найкращий тариф, а робота з нами буде відрізнятися простотою і швидкістю. Ми намагаємося надати найкращий сервіс і готові доставити вантаж у будь-яку точку України. Міжнародна доставка вантажів разом з Турбоавиа – це правильне рішення для Вас і Вашого бізнесу.

Основні
Тип оплатиЗа кілометражем
Послуги завантаження/вивантаження вантажуЗавантаження/Вивантаження
Особливості послугиСтрахування вантажу
 • Ціна:грн.